Par mums

Vairāk nekā 20 gadu pieredze telpu iznomāšanas un apsaimniekošanas jomā.

“Forums” darbības virziens ir vērsts uz biznesam nepieciešamās vides radīšanu, klientam nodrošinot visu nepieciešamo veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Uzticamība, profesionalitāte un novitātes – tās ir vērtības, ko novērtē mūsu klienti un sadarbības partneri.

Baltā iela 1b, Rīga, LV-1055

8 stāvu biroju ēka

Īpašums atrodas Jauktā apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā;

  • Īpašuma zemes platība: 3166,0 m²;
  • Ēkas platība: 4533,9 m².

Biroju ēka celta 1980. gadā, kā administratīvā ēka “Rīgas tekstils” vajadzībām. Biznesa parka “Forums” īpašumā ēka un zeme nonāca 1998. gadā. 2008. gadā veikts kapitālais remonts. Ēkā ir pieejami biroji no 9 m² līdz 300 m², kā arī nelielas noliktavas 5-20 m². Šobrīd Forums biroju ēku par savu darba vietu sauc vairāk nekā 100 uzņēmumi.

Daugavgrīvas 114, Rīga, LV-1055

4 stāvu industriālā ēka

  • Īpašums atrodas Jauktā apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā
    Īpašuma zemes platība: 19010 m²
  • Lietderīgā ēkas platība: 28272,40 m²
  • Pilsētas ūdens un kanalizācija
  • Lielas elektrības jaudas

Šobrīd tiek strādāts pie ēkas augstāko stāvu un teritorijas attīstīšanas, piedāvājot izbūvēt plašas un gaišas industriāla dizaina biroja telpas, kā arī dažādas telpas pakalpojumiem un sportam. Uzņēmums ir atvērts sarunām ar potenciālajiem nomniekiem, investoriem un attīstītājiem.

Rūpnieciskās ražošanas ēka celta 1987.gadā, tā ietilpa kādreizējā “Rīgas tekstils” teritorijā. Ēka tika celta audumu krāsošanai, taču līdz ar neatkarības atjaunošanu 1990.gadā, krāsošanas cehs tā arī savu potenciālu līdz galam neizmantoja.

Biznesa parka “Forums” īpašumā ēka nonāca 1998. gadā.

2015. gada vasarā  ēkas 1.stāva iekštelpām veikts kapitālais remonts, tās pielāgojot loģistikai un tirdzniecībai. Uzņēmums ir gandarīts ar šajā laikā paveikto, taču negrasās apstāties pie sasniegtā.